Lithuanian Russian

Šunų priežiūra

Straipsniai, susiję su aktualiausiai augintinių priežiūros klausimais.

Ar šuo gali sirgti depresija? 0
  Apversti namai, nuolatinis triukšmas ar net keistas šuns elgesys namuose – ne visada susijęs su auklėjimo stoka. Veterinarų teigimu, pasikeitusi elgsena gali įspėti apie rimtesnius keturkojo sv..
Daiktai, kuriuos privalo turėti kiekvienas šuo 0
  Šuniuko auginimas gali tapti labai vertinga ir įdomia patirtimi, tačiau šis laikotarpis šeimininkams toli gražu nėra lengvas. Tam, kad įsigiję naują keturkojį draugą susidurtumėte su mažiau str..
Kaip apsaugoti augintinį nuo blusų? 0
Kuomet gyvūnų savininkų paklausiame apie labiausiai gąsdinančius dalykus vasarą, vienas iš jų yra blusos. Blusos puola ir kates ir šunis. Šie maži, tamsiai rudi, vabzdžių klasei p..
Kaip kovoti su augintinio peršalimu? 0
  Žiema nėra vienintelis laikas, kai mums reikia rūpintis savo ir keturkojų sveikata. Beveik įpusėjus rudens sezonui, oras tampa vis palankesnis ne tik peršalimams, bet ir įvairių bakterijų d..
Kaip kovoti su gyvūno viršsvoriu? 0
     Augintinių nutukimas tampa vis dažnesne problema įvairaus amžiaus keturkojų tarpe. Viršsvoris gyvūnams sukelia ne tik didelį diskomfortą, tačiau labai dažnai lemia įvairius..
Kaip pasirūpinti gyvūnu po operacijos? 0
  Dažnas gyvūno šeimininkas per keturkojo gyvenimą susiduria su ne itin maloniomis veterinarinėmis procedūromis – operacijomis. Nors šių procedūrų metu tiek šeimininkai tiek keturkojai  pati..
Kaip rūpintis augintinio dantimis? 0
  Apžiūros metu veterinarai dažnai pastebi kraujuojančias augintinių dantenas, apsinešusius, o kartais net išlūžusius augintinių dantis, kurie pastarųjų šeimininkams nekelia didelio rūpesčio. &nb..
Kaip sužinoti, ar gyvūnas nėra alergiškas maistui? 0
   Diagnozuoti alergiją maistui nėra taip paprasta, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Nors odos ir ausų problemos yra pakankamai unikalūs alergijos simptomai, pastaruosius gali sukelt..
Kaip teisingai prižiūrėti augintinio kailį? 0
  Daugeliui iš mūsų karšta vonia ar dušas po sunkios darbo dienos tampa tikra atsipalaidavimo priemone, tačiau daugeliui šunų ir kačių -  tai ypač nemaloni, didelį stresą kelianti ..
Kaip teisingai rūpintis savo šunimi? 0
  Kiekvienas, kuris kadanors turėjo naminį augintinį, žino, kaip svarbu tinkamai jį prižiūrėti tam, kad keturkojis bičiulis būtų sveikas ir gyventų kuo ilgiau. Šiandien su Jumis dalinamės svarbia..
Kodėl gyvūnas netenka svorio? 0
  Tinkamas kūno svoris daro itin didelę įtaką ne tik žmonių, bet ir gyvūnų sveikatai bei gyvenimo kokybei. Ypač dažna augintinių sveikatos sutrikimų priežastimi veterinarai įvardija ket..
Kodėl svarbu prižiūrėti gyvūno kailį? 0
Gyvūno kailis yra ne tik vienas iš jo savitumo bruožų. Atidžiau žvelgiant į  augintinio kailį, galima daug pasakyti ne tik apie jo priežiūrą, bet ir apie sveikatos būklę.   Gyvūno ka..
Kodėl verta nerimauti dėl pažeistų šuns pėdučių? 0
  Atėjus žiemai, keturkojų šeimininkai ne retai susiduria su įvairiomis augintinių traumomis, iš kurių dažniausios - įvairūs pėdučių sužalojimai. Lakstydami ant ledo ar sušalusios snieg..
Kodėl šuniukai ėda išmatas? 0
Išmatų ėdimas dar žinomas kaip koprofagija nėra tik netinkamas jaunų šuniukų ar vyresnių šunų įprotis. Tokį šuns elgesį paprastai lemia tam tikros priežastys, kurių nesprendžiant l..
Kokia temperatūra už lango - pavojinga augintiniui? 0
  Pasivaikščiojimai ir užsiėmimai su keturkoju - būtini, norint, jog šuo būtų sveikas ir laimingas, o namuose vyrautų ramybė, tačiau, atšalus orams, lauke praleidžiame vis maž..
Ką reikia žinoti keliaujantiems su augintiniu? 0
Vasaros metu nuolat leidžiamės į keliones, dažnai kartu su savimi pasiimdami ir savo keturkojus draugus. Vis dėlto susiruošti kelionei su keturkoju – nėra taip paprasta, kaip gali pasirod..
Ką reikia žinoti nusprendusiems įsigyti šunį? 0
Žmonės dažnai svarsto apie galimybę įsigyti šunį. Viena vertus, tai - didelė atsakomybė, kita vertus, tarsi puiki pradžia jaunai šeimai išbandyti save prieš ateit..
Nuo kada šuniuką maitinti suaugusių šunų maistu? 0
   Iš pirmo žvilgsnio visi maži šuniukai atrodo labai panašūs, tačiau, priklausomai nuo būsimo jų dydžio, šuniukų augimo tempas bei organizmo poreikiai skiriasi. Dėl šios priežasti..
Royal Canin - sveiko augintinio formulė 0
  Sparčiai keičiantis požiūriui į augintinius bei vis labiau vertinant kasdienę keturkojų draugiją, žmonės daugiau dėmėsio pradeda skirti ir savo keturkojų gyvenimo kokybei.  Jie ne tik rūpi..
Svetimkūnių pavojus gyvūno organizmui 0
  Kiekvienas, įsigijęs jauną keturkojį, žino, kiek priežiūros reikalauja viską renkantis, graužiantis ir ryjantis augintinis. Šiuo periodu svarbu apsaugoti ne tik brangius daiktus, tačiau ir užti..
Šunims nuodingi produktai 0
   Daugelis žmonių laikydami šunis tikrais šeimos nariais yra linkę lepinti juos įvairiais, žmonėms skirstais skanėstais. Vis dėlto kai kurios medžiagos, naudojamos žmonių mai..
Šunų kastracija ir sterilizacija 0
Egzistuoja įvairių nuomonių apie gyvūnų kastraciją ir sterilizaciją, todėl nuspręsti, ar vertėtų gyvūnui atlikti tokią procedūrą – gana sudėtinga. Naudinga informacija apie šias procedūras su Jum..
Rašyk
Skambink