Lithuanian Russian

Šunų mityba

Kiekvienam šuniui yra savas maistas 0
Skirtingai nuo žmogaus, kuris valgo viską ir jo fiziologija yra skirta įvairiems maisto produkams, pavyzdžiui, mėsai, daržovėms ir vaisiams, košėms, šunų žarnyno mikrofloros įv..
Kaip išsirinkti tinkamą maistą augintiniui? 0
     Kiekvienas iš mūsų turime standartus, pagal kuriuos perkame maistą sau, tačiau, kad ir kokie bebūtų standartai, juos taip pat derėtų taikyti ir renkantis maistą savo augint..
Kaip teisingai lepinti savo keturkojį? 0
  Norėdami palepinti savo mylimą augintinį žmonės dažnai renkasi ne tik specialiai keturkojams skirtus skanėstus. Vengdami papildomų išlaidų ar teigdami, kad gyvūnams skirtų sakėstų augintinis ne..
Kaip teisingai rūpintis savo šunimi? 0
  Kiekvienas, kuris kadanors turėjo naminį augintinį, žino, kaip svarbu tinkamai jį prižiūrėti tam, kad keturkojis bičiulis būtų sveikas ir gyventų kuo ilgiau. Šiandien su Jumis dalinamės svarbia..
Kodėl gyvūnas netenka svorio? 0
  Tinkamas kūno svoris daro itin didelę įtaką ne tik žmonių, bet ir gyvūnų sveikatai bei gyvenimo kokybei. Ypač dažna augintinių sveikatos sutrikimų priežastimi veterinarai įvardija ket..
Kodėl nederėtų gyvūnų maitinti nuo stalo? 0
  Ar nedidelis kąsnelis nuo stalo gali pakenkti Jūsų augintiniui? Dresuotojai teigia, kad toks šuns lepinimas formuoja netinkamo elgesio problemas dėl kurio gyvūnų šeimininkai vėliau kaltina..
Kodėl svarbu maistą rinktis pagal šuniuko amžių? 0
   Šuniuko augimas ir vystymasis yra ilgas ir svarbus procesas, todėl speciali mityba šiuo laikotarpiu – būtina. Jauni gyvūnai yra ypač jautrūs medžiagų trūkumui, toksinams ir prastos kokybė..
Kodėl verta rinktis begrūdį maistą savo augintiniui? 0
   Pastaruoju metu begrūdis maistas šunims tampa vis paklausesnis keturkojų augintojų tarpe. Manoma, jog tokiam populiarumui didelę įtaką daro sparčiai besikeičiantys žmonių mitybos įpr..
Kodėl šuniukai ėda išmatas? 0
Išmatų ėdimas dar žinomas kaip koprofagija nėra tik netinkamas jaunų šuniukų ar vyresnių šunų įprotis. Tokį šuns elgesį paprastai lemia tam tikros priežastys, kurių nesprendžiant l..
Nuo kada šuniuką maitinti suaugusių šunų maistu? 0
   Iš pirmo žvilgsnio visi maži šuniukai atrodo labai panašūs, tačiau, priklausomai nuo būsimo jų dydžio, šuniukų augimo tempas bei organizmo poreikiai skiriasi. Dėl šios priežasti..
Royal Canin - sveiko augintinio formulė 0
  Sparčiai keičiantis požiūriui į augintinius bei vis labiau vertinant kasdienę keturkojų draugiją, žmonės daugiau dėmėsio pradeda skirti ir savo keturkojų gyvenimo kokybei.  Jie ne tik rūpi..
Vyresnių gyvūnų mitybos poreikiai 0
   Bėgant laikui keičiasi ne tik fizinė keturkojo forma, tačiau ir jo mitybos poreikiai. Lėtėjant gyvūno medžiagų apykaitai, mažėja ir energijos poreikis, todėl gyvūnui rekomenduojama suvart..
Rašyk
Skambink