Lithuanian Russian

Kačių mityba

Daiktai, kuriuos privalo turėti kiekviena katė 0
  Tam, kad katė jaustūsi laiminga – neužtenka vien stogo virš galvos. Norint užtikrinti sveiką ir patogų katės gyvenimą, turėtumėte pasirūpinti visais būtiniausiai daiktais, kuriuos rekomenduoja ..
Kaip išsirinkti tinkamą maistą savo katei? 0
  Esant ypač dideliam maisto rūšių pasirinkimui, išsirikti tinkamą maistą savo katei - pakankamai sudėtinga. Keičiantis katės amžiui, sveikatai, aktyvumui, keičiasi ne tik reikalingų medžiagų kie..
Kaip kovoti su katės viršsvoriu? 0
  Daugelis kačių šeimininkų žino, kokiu iššūkiu gali tapti antsvorio turinčios katės maitinimas. Vis dėlto, norint užkirsti kelią višsvorio skatinamoms ligoms, padidėjusiu katės svoriu susirūpint..
Kodėl gyvūnas netenka svorio? 0
  Tinkamas kūno svoris daro itin didelę įtaką ne tik žmonių, bet ir gyvūnų sveikatai bei gyvenimo kokybei. Ypač dažna augintinių sveikatos sutrikimų priežastimi veterinarai įvardija ket..
Kodėl kačių negalima maitinti šunims skirtu maistu? 0
Nustebtumėte sužinoję, kiek daug kačių šeimininkų maitina savo augintines šunų maistu ir kaip dažnai namų šunys maitinasi iš kačių dubenėlių. Tokia situacija dažnai susiklosto dėl žinių trūkumo, ..
Kodėl nederėtų gyvūnų maitinti nuo stalo? 0
  Ar nedidelis kąsnelis nuo stalo gali pakenkti Jūsų augintiniui? Dresuotojai teigia, kad toks šuns lepinimas formuoja netinkamo elgesio problemas dėl kurio gyvūnų šeimininkai vėliau kaltina..
Royal Canin - sveiko augintinio formulė 0
  Sparčiai keičiantis požiūriui į augintinius bei vis labiau vertinant kasdienę keturkojų draugiją, žmonės daugiau dėmėsio pradeda skirti ir savo keturkojų gyvenimo kokybei.  Jie ne tik rūpi..
Rašyk
Skambink