Lithuanian Russian

Kačių priežiūra

Daiktai, kuriuos privalo turėti kiekviena katė 0
  Tam, kad katė jaustūsi laiminga – neužtenka vien stogo virš galvos. Norint užtikrinti sveiką ir patogų katės gyvenimą, turėtumėte pasirūpinti visais būtiniausiai daiktais, kuriuos rekomenduoja ..
Kaip apsaugoti augintinį nuo blusų? 0
Kuomet gyvūnų savininkų paklausiame apie labiausiai gąsdinančius dalykus vasarą, vienas iš jų yra blusos. Blusos puola ir kates ir šunis. Šie maži, tamsiai rudi, vabzdžių klasei p..
Kaip elgtis, jei katei įsisiurbė erkė? 0
Įsisiurbusios erkės perneša ligas, todėl būtina pašalinti jas kuo skubiau. Greitas pašalinimas užtikrina mažesnę ligų riziką. Kaip apsaugoti katę nuo erkių? Erkės yra labai ..
Kaip išsirinkti tinkamą kraiką savo katei? 0
  Išsirinkti kraiką savo katei nėra taip paprasta, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Tai dažniausiai priklauso ne tik nuo išvaizdžios pakuotės ar geros kainos, tačiau ir katės po..
Kaip išsirinkti tinkamą maistą savo katei? 0
  Esant ypač dideliam maisto rūšių pasirinkimui, išsirikti tinkamą maistą savo katei - pakankamai sudėtinga. Keičiantis katės amžiui, sveikatai, aktyvumui, keičiasi ne tik reikalingų medžiagų kie..
Kaip kovoti su katės viršsvoriu? 0
  Daugelis kačių šeimininkų žino, kokiu iššūkiu gali tapti antsvorio turinčios katės maitinimas. Vis dėlto, norint užkirsti kelią višsvorio skatinamoms ligoms, padidėjusiu katės svoriu susirūpint..
Kaip nuo katės apsaugoti eglutę? 0
    Namuose auginant katę nesunku suprasti, kokiu iššūkiu gali tapti Kalėdinis laikotarpis, kai į kiekvieną papuošimą, o kartais ir visą eglutę, nuolat kėsinasi kartu gyvenanti katė. Sten..
Kaip pasirūpinti gyvūnu po operacijos? 0
  Dažnas gyvūno šeimininkas per keturkojo gyvenimą susiduria su ne itin maloniomis veterinarinėmis procedūromis – operacijomis. Nors šių procedūrų metu tiek šeimininkai tiek keturkojai  pati..
Kaip rūpintis augintinio dantimis? 0
  Apžiūros metu veterinarai dažnai pastebi kraujuojančias augintinių dantenas, apsinešusius, o kartais net išlūžusius augintinių dantis, kurie pastarųjų šeimininkams nekelia didelio rūpesčio. &nb..
Kaip sumažinti katės stresą keliaujant? 0
  Daugelis kačių šeimininkų žino, jog keliavimas su augintine gali tapti tikru iššūkiu. Įdėjus katę į transportavimo narvą, o narvą prisegus prie galinės automobilio sėdynės, dauguma jų jaučiasi ..
Kaip teisingai prižiūrėti augintinio kailį? 0
  Daugeliui iš mūsų karšta vonia ar dušas po sunkios darbo dienos tampa tikra atsipalaidavimo priemone, tačiau daugeliui šunų ir kačių -  tai ypač nemaloni, didelį stresą kelianti ..
Kodėl gyvūnas netenka svorio? 0
  Tinkamas kūno svoris daro itin didelę įtaką ne tik žmonių, bet ir gyvūnų sveikatai bei gyvenimo kokybei. Ypač dažna augintinių sveikatos sutrikimų priežastimi veterinarai įvardija ket..
Kodėl svarbu prižiūrėti gyvūno kailį? 0
Gyvūno kailis yra ne tik vienas iš jo savitumo bruožų. Atidžiau žvelgiant į  augintinio kailį, galima daug pasakyti ne tik apie jo priežiūrą, bet ir apie sveikatos būklę.   Gyvūno ka..
Svetimkūnių pavojus gyvūno organizmui 0
  Kiekvienas, įsigijęs jauną keturkojį, žino, kiek priežiūros reikalauja viską renkantis, graužiantis ir ryjantis augintinis. Šiuo periodu svarbu apsaugoti ne tik brangius daiktus, tačiau ir užti..
Rašyk
Skambink