Lithuanian Russian

Blog'as

Kiekvienam šuniui yra savas maistas 0
Skirtingai nuo žmogaus, kuris valgo viską ir jo fiziologija yra skirta įvairiems maisto produkams, pavyzdžiui, mėsai, daržovėms ir vaisiams, košėms, šunų žarnyno mikrofloros įv..
Abisinijos katė 0
Abisinijos katė – trumpaplaukių kačių veislė. Manoma, jog tai seniausia naminių kačių veislė pasaulyje. Tai labai protingos, nuovokios katės, kurios galimai yra senovės E..
Ar šuo gali sirgti depresija? 0
  Apversti namai, nuolatinis triukšmas ar net keistas šuns elgesys namuose – ne visada susijęs su auklėjimo stoka. Veterinarų teigimu, pasikeitusi elgsena gali įspėti apie rimtesnius keturkojo sv..
Belgų aviganis 0
Belgų aviganis – XIX amžiaus pab. Belgijoje atsiradusi šunų veislė. Atradimo metu vilkų šalyje nebebuvo, todėl belgų aviganis (iš tikrųjų tai – šiuolaikinis vok..
Biglis 0
Biglis (angl. Beagle, pranc. beugler - bliauti, rėkti) – šunų veislė, kilusi iš Didžiosios Britanijos. Tai medžioklinis (kraujasekys) šuo, naudotas Vakarų&nb..
Bobteilas 0
Bobteilas (angl. Old English Sheepdog) – iš Anglijos kilusi aviganių šunų veislė. Tai stambus ilgaplaukis šuo. Pavadinimas kilęs iš tradicijos trumpinti šių šunų&nbs..
Brazilų mastifas 0
Brazilų mastifas, dar vadinamas Fila Brasileiro - šunų veislė, pripažįstama FCI. Kilmės šalis - Brazilija. Daugelyje šalių kinologų organizacijos draudžia ve..
Britų trumpaplaukė katė 0
Britų trumpaplaukė katė – trumpaplaukių kačių veislė, kuri įvardijama viena populiariausių Europoje. Istorija Britų trumpaplaukės katės išvestos XIX a. pabaigoje. To meto..
Bulterjeras 0
Bulterjeras (angl. bull terrier) – dekoratyvinių šunų veislė, išvesta Didžiojoje Britanijoje. Kilmė Bulterjeras buvo išvestas kryžminant anglų buldogą, baltąjį..
Daiktai, kuriuos privalo turėti kiekviena katė 0
  Tam, kad katė jaustūsi laiminga – neužtenka vien stogo virš galvos. Norint užtikrinti sveiką ir patogų katės gyvenimą, turėtumėte pasirūpinti visais būtiniausiai daiktais, kuriuos rekomenduoja ..
Daiktai, kuriuos privalo turėti kiekvienas šuo 0
  Šuniuko auginimas gali tapti labai vertinga ir įdomia patirtimi, tačiau šis laikotarpis šeimininkams toli gražu nėra lengvas. Tam, kad įsigiję naują keturkojį draugą susidurtumėte su mažiau str..
Dažniausios prastos mitybos sukeliamos ligos 0
   Daugelis augintinių šeimininkų maistą keturkojui renkasi labiau atsižvelgdami į jo kainą nei į sudėtį. Vis dėlto maitinti augintinį aukštos kokybės, tinkamai subalansuotu maistu yra būtin..
Demodekozė 0
Demodekozė yra uždegiminė liga šunų, kurią sukelia įvairių tipų Demodex erkutės. Kai erkutės, gyvenančios šunų plaukų folikuluose ir odoje, tampa pernelyg didelės, jos gali sukelti šunų..
Dobermanas 0
Dobermanas (Dobermann) – šunų veislė, priskiriama II FCI grupei, pinčerių rūšiai. Tai vidutinio dydžio, stiprus ir raumeningas, bet tuo pačiu ir elegantiškas šuo, idealiai tin..
Dovanojami gyvūnai 0
Ieško namų:   Šiuo metu namų ieško ~4-5 mėn. katytė ir kačiukas.  Daugiau informacijos Jums suteiksime telefonu +37065998740 arba atvykus į parduotuvę Laisvės pr. 82 (Vilnius..
Jorkšyro terjeras 0
Jorkšyro terjeras – dekoratyvinių šunų veislė, išvesta apie 1800 metus Anglijoje. Tarptautinės kinologų federacijos priskiriama žaislinių terjerų kategorijai.  Išvaizda ..
Kaip apsaugoti augintinį nuo blusų? 0
Kuomet gyvūnų savininkų paklausiame apie labiausiai gąsdinančius dalykus vasarą, vienas iš jų yra blusos. Blusos puola ir kates ir šunis. Šie maži, tamsiai rudi, vabzdžių klasei p..
Kaip elgtis, jei katei įsisiurbė erkė? 0
Įsisiurbusios erkės perneša ligas, todėl būtina pašalinti jas kuo skubiau. Greitas pašalinimas užtikrina mažesnę ligų riziką. Kaip apsaugoti katę nuo erkių? Erkės yra labai ..
Kaip išmokyti šunį komandos ,,sėdėt''? 0
  Iš pirmo žvilgsnio komanda sėdėt atrodo labai paprasta, tačiau ją mokančiu šunį galime pavadinti tik tada, kai šis komandą vykdo nepaisydamas aplinkinių dirgiklių (kitų šunų, triukšmo, patraukl..
Kaip išmokyti šunį netempti pavadėlio? 0
  Kiekvienas iš mūsų turime draugą, giminaitį ar kaimyną, kuris nuolat kovoja su savo keturkoju pasivaikščiojimo metu.  Stipriai tempiančiam keturkojui išlaikyti reikalinga itin didelė jėga,..
Kaip išsirinkti tinkamą kraiką savo katei? 0
  Išsirinkti kraiką savo katei nėra taip paprasta, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Tai dažniausiai priklauso ne tik nuo išvaizdžios pakuotės ar geros kainos, tačiau ir katės po..
Rašyk
Skambink