Lithuanian Russian

Apie mus

 Gyvūnų prekių versle esame nuo 2004 metų rugsėjo 1 d. Visą tą laiką buvome žinomi kaip FOODIE profesionalus maistas gyvūnams.

 Pagrindinės įmonės veiklos kryptys buvo didmeninė ir mažmeninė prekyba gyvūnų maistu ir  maisto papildais. 2016  metų pavasarį nusprendėme atsisakyti mažų ir neperspektyvių parduotuvių, o  vietoje jų įkurti vieną, bet didelį gyvūnų paslaugų centrą.

Taip atsirado bene pirmąsis  ir vienintelis Lietuvoje  specializuotas  gyvūnų paslaugų centras, kuris yra  šiuolaikiškesnis ir modernesnis, nei įprastos gyvūnų prekių parduotuvės. 350 kv. m. plote įsikūrė gyvūnų prekių parduotuvė, veterinarijos klinika, gyvūnų kirpykla, 50 kv.m. salė lekcijoms, fotosesijoms ar kitiems renginiams.

Prekių gyvūnams asortimentas taip pat buvo gerokai išplėstas - tiesiai iš gamintojų gauname kraikus katėms, nebrangius, bet kokybiškus maistus šunims ir katėms, įvairias prekes gyvūnams  - tai pavadėliai, drabužiai, antkakliai, drąskyklės, narvai, guoliai, žaislai it t.t. Kaip ir visa Lietuva, mes žengiame koja kojon su laiku, todėl mūsų prekių galima įsigyti ir internetu. Kviečiame aplankyti mūsų internetinę parduotuvę gyvūnams  - www.4dog.lt - liks patenkintas kiekvienas klientas - tiek išrankus, ieškantis aukščiausios kokybės produktų, tiek ieškantis nebrangių, bet kokybiškų prekių augintiniui.

Produkcija

  Užsukę į  augintiniams skirtą centrą Vilniuje, įsigysite kokybiškų, naminiams gyvūnams skirtų prekių už prieinamą kainą, aukštos kokybės maisto šunims ir katėms tiesiai iš gamintojų. Klientams, siekiantiems užtikrinti subalansuotą ir visavertę augintinio mitybą,  siūlome  šiuos Premium ir Super Premium klasės maistus gyvūnams:  Belcando, Bewi Dog, Anivital, Dogland, Everland, Leonardo, Bewi Cat, Techni-Cal, Meglium, Mamynat, Mr. Maks. Prekiaujame ir kitais kokybiškais maistais: Royal Canin, Josera, Oliver's, Hikari, Virbac, Trovet, Perfecto, Brit. Zooprekių parduotuvėje taip pat rasite kokybiškų, tiesiai iš gamintojų gaunamų  Kerbl, Oster, Flexi,   Polo Neo, CatSens, Lucky Choice, Over Zoo   gyvūnų prekių, kurios palengvins kasdienę augintinio priežiūrą. Siūlome didelį, aukštos kokybės kraiko, transportavimo dėžių, pavadėlių, antkaklių, guolių bei žaislų pasirinkimą.  Peržiūrėti visas gyvūnų parduotuvės siūlomas prekes ir pigiai atsipirkti galite užsiregistravę internetinėje 4DOG parduotuvėje. Mes turime platų zooprekių asortimentą už prieinamą kainą, todėl tikrai rasite tai, ko ieškote.

Kviečiame bendradarbiauti ir prekių tiekėjus.

Veterinarijos klinika Vilniuje

  Gyvūnui susirgus kviečiame atvykti į  4DOG centre įsikūrusią veterinarijos kliniką, kur keturkojui  bus suteikta profesionali pirmoji pagalba ir gydymas. Klinikoje atliekamos šios procedūros:

pirminė apžiūra, gyvūno nagų priežiūros procedūros, ausų valymas, vakcinacija, kastracija, sterilizacija, čipavimas, žaizdų apdorojimas ir siuvimas, navikų šalinimas, pažeistų ir pieninių dantų traukimas, dantų apnašų valymas, pilvo išvaržų gydymas, eutanazija.

Pasikonsultuoti su veterinarijos gydytoja ir užsiregistruoti vizitui Jums patogiu laiku galite paskambinę telefonu +37065909633.

Grožio salonas ir kirpykla

  4DOG centre įsikūrusiame grožio salone ir naminių gyvūnų kirpykloje dirba net dvi profesionalios, ilgą darbo patirtį turinčios kirpėjos, kurios pasirūpins tobula augintinio išvaizda. Čia teikiamos maudymo, šukavimo bei kirpimo paslaugos šunims ir katėms. Užsiregistruoti galite paskambinę telefonu 8 674 87225 ( kirpėja Kristina ) arba 8 655 79192 ( kirpėja Antonina ).

  Paskaitų salė

  Dalinkitės svarbia informacija su kitais!  Mūsų centre įrengta paskaitų salė, draugiška  ne tik dvikojams, bet ir keturkojams. Kviečiame organizuoti susitikimus, fotosesijas, gimtadienius ir paskaitas. Daugiau informacijos dėl salės nuomos suteiksime telefonu +37065998740 arba atvykus į 4DOG  paslaugų centrą gyvūnams adresu, Laisves pr. 82, Vilnius.

 

Rašyk
Skambink